Новини
19.04.2022
Підведені підсумки обласної акції "Допоможемо зимуючим птахам 2022" З підсумковим наказом можна ознайомитися за посиланням:   https://junnat.kherson.ua/opomozhemo-zimuyuchim-ptaham-2022.htm
15.03.2022
Нарада КЗ «ЦЕНТУМ» ХОР 15 березня 2022 року відбулася нарада співробітників комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ...
Гуртки > «Творча майстерня «Креатив», «Писанкарство»

Зміст роботи гуртка «Творча майстерня «Креатив» спрямований на те, щоб дитина за час навчання ознайомилась з широким спектром видів як традиційного так і сучасного декоративно-ужиткового мистецтва: писанкарство, плетіння, м'яка народна іграшка, ліплення, квілінг, декупаж, скрапбукинг, оригамі, поп-ап тощо.
Використовуються такі методи навчання: бесіди, розповіді, лекції, практичні індивідуальні та колективні вправи, екскурсії на виставки, в музеї, зустрічі з народними майстрами, практичні роботи зі створення виробів.
Контроль результату знань та вмінь вихованців відбувається шляхом участі вихованців у різноманітних виставках, конкурсах, акціях тощо.