Новини
19.04.2022
Підведені підсумки обласної акції "Допоможемо зимуючим птахам 2022" З підсумковим наказом можна ознайомитися за посиланням:   https://junnat.kherson.ua/opomozhemo-zimuyuchim-ptaham-2022.htm
15.03.2022
Нарада КЗ «ЦЕНТУМ» ХОР 15 березня 2022 року відбулася нарада співробітників комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ...
Гуртки > Юні флористи

Заняття фітодизайном пов’язане з роботою з природним матеріалом. Засобами флористичного мистецтва вирішуються проблеми екологічного і естетичного виховання майбутнього покоління, формування громадянина.
Протягом року вихованці:
- дізнаються про різні вид художньої творчої діяльності в галузі флористичного мистецтва;
- навчаться: прийомам декорування інтер’єру рослинним матеріалом, зрізаними квітами, сухоцвітами; основам побудови флористичних композицій на площині і в просторі, з об’ємною композицією; використовувати кольори;
- матимуть змогу брати участь у флористичному оформленні сцени для свят, проведенні творчих майстерень із виготовлення рослинних сувенірів-подарунків, виставок.
Форми занять: теоретичні, практичні, екскурсії, робота в парах та малих групах, презентації, захист ескізу власного виробу, вікторини, ігри, розв’язування кросвордів, та ін.
Планується участь в обласних та всеукраїнських масових еколого-натуралістичних заходах, зокрема «Новорічна композиція», «Український сувенір», «В об’єктиві натураліста» та тематичних виставках.
Заняття веде Камишенко Лариса Миколаївна – досвідчений педагог у своїй справі з 25 річним досвідом роботи. ІІ вихованці неодноразово ставали переможцями очних та заочних Всеукраїнських і обласних конкурсів: «Галерея кімнатних рослин», «Парад квітів біля школи», «Вчимося заповідувати», «Новорічна композиція», «Букет замість ялинки», «Допоможемо зимуючим плахам».