Новини
19.04.2022
Підведені підсумки обласної акції "Допоможемо зимуючим птахам 2022" З підсумковим наказом можна ознайомитися за посиланням:   https://junnat.kherson.ua/opomozhemo-zimuyuchim-ptaham-2022.htm
15.03.2022
Нарада КЗ «ЦЕНТУМ» ХОР 15 березня 2022 року відбулася нарада співробітників комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ...
Гуртки > Тварини в нашому житті

Протягом року діти ознайомляться з основними видами декоративних та свійських тварин, матимуть змогу навчитися доглядати та утримувати тварин в умовах живого куточка.

Форми роботи гуртка: практичні заняття, екскурсії, експедиції, квести, рольові ігри, тренінги.

Планується участь у наступних обласних та всеукраїнських конкурсах та акціях: «Кролик», «Птах року», «Допоможемо зимуючим птахам» тощо.

Про керівника:  Коваленко Інна Володимирівна – досвідчений фахівець у своїй справі, веде гуртки екологічного напрямку вже 18 років, педагог відзнячений почесними грамотами управління освіти і науки Херсонської обласної ради,  Херсонської міської ради, Херсонської обласної ради, Національного еколого- натуралістичного центру Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України Інституту проблем виховання, та подякою Міністерства освіти і науки України.

Вихованці педагога є учасниками і переможцями обласних та всеукраїнських конкурсів, акцій.