Новини
18.02.2019
14 лютого 2019 року відбувся обласний етап конкурсу-захисту робіт обдарованої учнівської молоді МАН. Центр еколого-натуралістичної творчості представляли 6 учасників у шости секціях відділення хімії ...
18.02.2019
«Як Зима з Весною зустрічалась»     Свято Стрітення відбулося 15 лютого в Генічеській районній станції юних натуралістів. Проводжати зиму та зустрічати весну прийшли вихованці ...
Про Центр > Новини > Міжнародна ніч кажанів
Всі новини
03.09.2018 06:39

Міжнародна ніч кажанів


Будьте дружні до кажанів
30 серпня 2018 року  педагогами Комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної  ради (директор Вітренко Е.В.) проведено масовий захід «Цікаве про кажанів»,  який проходив  в рамках еколого-просвітницької акції «Міжнародна ніч кажанів», на базі Херсонського обласного краєзнавчого музею.
Щорічно у кінці серпня у багатьох країнах Європи відзначають вищезназначений захід.  Метою заходу є привернення уваги громадськості до необхідності збереження рукокрилих. До Червоної книги України внесено 26 видів кажанів, вони також охороняються відповідними міжнародними договорами, стороною яких є Україна.
Програму заходу відкрила інформація з мультимедійною презентацією про те, хто такі кажани  та  особливості життя цих ссавців. Діти та їх батьки отримали цікаву інформацію та відповіді на запитання, пов’язаних з міфами про кажанів, а також  дізнались, що треба робити у випадку зустрічі з ними. Для закріплення почутого присутнім було запропоноване взяти участь у вікторині та отримали невеличкі подарунки та розмальовку «Мій кажан».
35 чоловік, діти з батьками, студенти, діти з особливими потребами,   мали змогу ознайомитися з експозицією, де представлені декілька видів кажанів.  Екскурсовод Людмила Вікторівна,  поінформувала, що: «Кажани  корисні для людини істоти. Вони знищують комах-кровососів та шкідників лісу. Тож убивати їх не слід. І не лякайтесь, нічого поганого вони вам не заподіять».
Серед присутніх  ніхто не залишився байдужим переглянувши екологічний мультфільм «Діти та Земля». Діти із задоволенням коментували переглянуте.
Після закінчення заходу всіх присутніх було запрошено на День відкритих дверей Комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді «Херсонської  обласної ради,  який планується проводити 08 вересня 2018 року за адресою: вул. Чайковського, 236.

Завідувач організаційно-масового відділу Лукіна С.В.