Новини
11.06.2019
Перемога на Всеукраїнському рівні!            Протягом 4-6 червня 2019 року у м. Миколаєві відбувся очний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю  ...
06.06.2019
«У природі немає дитини безталанної... Кожному треба дати щастя творення, кожного треба вивести в люди» В.О. Сухомлинський     Завершився  2018-2019 навчальний рік ...
Про Центр > Новини > «День відкритих дверей» юннатів Херсонщини до 100-річчя позашкільної освіти в Україні
Всі новини
10.09.2018 13:58

«День відкритих дверей» юннатів Херсонщини до 100-річчя позашкільної освіти в Україні


08 вересня 2018 року на базі комунального закладу “Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді” Херсонської  обласної ради (далі – Центр, директор Е.В Вітренко) в межах Всеукраїнської акції “День натураліста”  відбувся традиційний захід “День відкритих дверей”. 
Цього разу свято справді порадувало не лише баготолюдністю (заклад відвідали в загальній кількості 150 дітей та батьків), але і віковою різноманітністю гостей - завітали ветерани юннатівського руху Херсонщини,  випускники закладу - студенти Херсонських вузів, діти та батьки, небайдужі до питань екології рідного краю.
З привітальним словом до усіх присутніх звернулася головний спеціаліст управління Департаменту освіти, молоді та науки Херсонської обласної ради Бачевська Ольга Іванівна та директор Центру Вітренко Ельвіра Валентинівна. Вони побажали юннатам та педагогам плідної роботи, творчого піднесення, позитивних вражень, щоб юннатівська сім’я збагачувалася здобутками й міцніла добром.
Після урочистої частини розпочали свою роботу майстер-класи та екскурсії. Цього року це локації на навчально-дослідній земельній ділянці (заняття проводила керівник гуртка Пирожок Т.А.),  у теплиці (Усова Н.В.), музей Хліба (Коротка Т.О.), навчально-дослідницький тваринний комплекс (Хандусь А.В.); майстер-класи: «Лікарські рослини у нашому житті (Пирожок Т.А.), Малювання на камінцях (Лукіна С.В.), «Дослідження під мікроскопом» (Мудрак Т.О.), «Взаємозв’язки у природі» (Коваленко І.В.), «Створення штучної екосистеми – акваріум» (Хандусь А.В.).
Можливість безпосереднього спілкування з екзотичними «мешканцями» живого куточку екологічного Центру та отримані коментарі від наставників закладу полонила відвідувачів своєю цікавістю.
Приємно було те, що не лише діти, але й їх батьки виявили свої щире бажання прийняти безпосередню участь у житті та розвитку Центру.
Надзвичайно цікава інформація, отримана у музеї хліба, доповнила знання дітей у галузі хліборобства. Не менш захоплюючою була для них експозиція екзотичних тварин, де детально розповіли про манери поведінки та особливості життя представників фауни.
Представники природи рідного краю викликали не меншу цікавість, ніж тварини з далеких куточків нашої планети. Очі дітей світилися справжньою радістю, тим паче що можна було не лише дивитися, а й доторкнутися.
Велике задоволення працівників викликало те, що кількість дітей, які небайдужі до природи, не лише не зменшується, а щороку зростає. Тож, новий навчальний рік, сповнений нових вражень, пізнання та відкриттів розпочато!
Братан В.М., Мудрак Т.О., Лукіна С.В.